Ventilator Ebmpapst 3412NGLE
Artikelnummer:
3412NGLE
EBM-Papst 3412NGLE 12V 1.1W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$27,85
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | EBM-Papst |
| Model: | 3412NGLE |
| spanning: | 12V |
| Type: | Axiaal |
| Vermogen: | 1.1W |
| Lawaai: | 23 dBA |
| Luchtstroom: | 35,9 CFM (1,017 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Serie: | 3400N |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst 3412NGLE Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.