Sunon KDE2408PTS3-6 ventilator
Artikelnummer:
KDE2408PTS3-6
SUNON KDE2408PTS3-6 24V 2.4W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,17
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Model: | KDE2408PTS3-6 |
| Snelheid (RPM): | 2200 TPM |
| Type: | Buizenas |
| Lawaai: | 24,5 dB(A) |
| Luchtstroom: | 29,4 CFM (0,823 m/min) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 25,50 mm |
| Serie: | KDE |
| Statische druk: | 0,110 in H2O (27,4 Pa) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 80X25,5MM 24VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Type lager: | Mouw |
| Goedkeuringen: | cUR, UL |
| Spanningsbereik: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Vermogen (watt): | 2.40W |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Huidige waardering: | 0.100A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
24,5 dB(A) |
| Luchtstroom |
29,4 CFM (0,823 m/min) |
| Toerental |
2200 TPM |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon KDE2408PTS3-6 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.