Ventilator Ebmpapst 6224N
Artikelnummer:
6224N
PAPST TYP 6224N 24V 750MA 18W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$18,88
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Model: | 6224N |
| Snelheid (RPM): | 3400 TPM |
| Type: | Buizenas |
| Lawaai: | 55,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 241,3 CFM (6,76 m/min) |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Serie: | 6200N |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 171,5X50,8MM 24VDC |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Afmetingen: | Rond - 171,5mm Dia |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 28 VDC |
| Vermogen (watt): | 18.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 162°F (-20 ~ 72°C) |
| Materiaal - Frame: | Metaal |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 75000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
55,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
241,3 CFM (6,76 m/min) |
| Toerental |
3400 TPM |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Gereviseerde |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst 6224N Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.