ebm-papst K3G097-BP46-01 ventilator
Artikelnummer:
K3G097-BP46-01
Ventilatorventilator, centrifugaal (dubbel) 26VDC Rechthoekig/rond - 144,3mm L x 163,5mm H Bal 662,1 CFM (18,54m³/min)
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$256,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | K3G097-BP46-01 |
| Lawaai: | 79,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 662,1 CFM (18,54m³/min) |
| Vermogen (watt): | 310 W |
| Spanning - Nominaal: | 26 VDC |
| RPM: | 3600 TPM |
| Beëindiging: | – |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 144,3 mm lang x 163,5 mm hoog |
| Breedte: | 335,0 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal (dubbel) |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor, PWM-besturing, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 185°F (-40 ~ 85°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | EAC |
| Gewicht: | 2 kg |
| Serie: | K3G097BP |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 11.80A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorventilator, centrifugaal (dubbel) 26VDC Rechthoekig/rond - 144,3mm L x 163,5mm H Bal 662,1 CFM (18,54m³/min) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
79,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst K3G097-BP46-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.