ventilator ebm-papst K3G097-AK28-20
Artikelnummer:
K3G097-AK28-20
Fan Blower, Centrifugal (Dual) 26VDC Rectangular/Rounded – 139.5mm L x 170.5mm H Ball 505.0 CFM (14.30m³/min) 6 Position Rectangular Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$259,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | K3G097-AK28-20 |
| Lawaai: | – |
| Luchtstroom: | 505,0 CFM (14,30m³/min) |
| Vermogen (watt): | 345 W |
| Spanning - Nominaal: | 26 VDC |
| RPM: | 3500 TPM |
| Beëindiging: | 6 positie rechthoekige connector |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 139,5mm L x 170,5mm H |
| Breedte: | 351,0 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal (dubbel) |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor, PWM-besturing, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 185°F (-40 ~ 85°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 4.7 lbs (2.1 kg) |
| Serie: | K3G097AK |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 13.20A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower, Centrifugal (Dual) 26VDC Rectangular/Rounded – 139.5mm L x 170.5mm H Ball 505.0 CFM (14.30m³/min) 6 Position Rectangular Connector |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst K3G097-AK28-20 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.