Delta GTW091PUU23E ventilator
Artikelnummer:
GTW091PUU23E
Vierkante ventilator Tubeaxial 400VAC - 1070mm L x 1070mm H Bal 21047.5 CFM (596.00m³/min) Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GTW091PUU23E |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Spanning - Nominaal: | 400 VAC |
| Luchtstroom: | 21047,5 CFM (596,00m³/min) |
| Lawaai: | 86,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 2320W |
| RPM: | 1100 RPM |
| Breedte: | 237,0 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | GTW |
| Afmetingen: | Vierkant - 1070mm L x 1070mm H |
| Statische druk: | 0,879 in H2O (219,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Alarm, elektronische commutatie (EC), beveiliging tegen vergrendelde rotor, PWM-regeling, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURSUS, UKCA |
| Beschrijving: | 910MM AXIALE AC-VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 400VAC - 1070mm L x 1070mm H Bal 21047.5 CFM (596.00m³/min) Aansluitblok |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 380 ~ 480VAC |
| Materiaal - Frame: | Gietijzer |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
86,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta GTW091PUU23E fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.