Delta ventilator GTW017EUB12
Artikelnummer:
GTW017EUB12
Buisaxiale ventilator 200 ~ 240VAC Rond - 200mm Dia Bal 693,0 CFM (19,40m³/min) 3 Draads met adereindhulzen, 4 Draads met adereindhulzen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GTW017EUB12 |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Spanning - Nominaal: | 200 ~ 240 VAC |
| Luchtstroom: | 693,0 CFM (19,40m³/min) |
| Lawaai: | 70,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 185W |
| RPM: | 5800 TPM |
| Breedte: | 122,0 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | GTW |
| Afmetingen: | Rond - 200mm Dia |
| Statische druk: | 3,388 in H2O (844,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Elektronische commutatie (EC), beveiliging tegen geblokkeerde rotor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 3-draads kabels met adereindhulzen, 4-draads kabels met adereindhulzen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 200X122MM KOGEL 230VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator 200 ~ 240VAC Rond - 200mm Dia Bal 693,0 CFM (19,40m³/min) 3 Draads met adereindhulzen, 4 Draads met adereindhulzen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging |
3-draads kabels met adereindhulzen, 4-draads kabels met adereindhulzen |
| Geluid |
70,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta GTW017EUB12 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.