Delta Electronics GFM0412SS-BL4F fan
Artikelnummer:
GFM0412SS-BL4F
Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 40mm L x 40mm H Ball 27.1 CFM (0.759m³/min) 4 Wire Leads per Fan
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$21,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GFM0412SS-BL4F |
| Lawaai: | 61,5 dB(A) |
| Luchtstroom: | 27,1 CFM (0,759m³/min) |
| Vermogen (watt): | 9.6 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 17200 voor, 14000 achter |
| Beëindiging: | 4 draden per ventilator |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Breedte: | 56,00mm |
| Statische druk: | 2,230 in H2O (555,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cULus, TUV |
| Gewicht: | 0.183 lb (83.01 g) |
| Serie: | GFM |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.800A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 12,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 40mm L x 40mm H Ball 27.1 CFM (0.759m³/min) 4 Wire Leads per Fan |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
61,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta Electronics GFM0412SS-BL4F fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.