ebm-papst 614G ventilator
Artikelnummer:
614G
Fan Tubeaxial 24VDC Square – 60mm L x 60mm H Sintec 24.0 CFM (0.672m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$10,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 614G |
| Lawaai: | 40,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 24,0 CFM (0,672m³/min) |
| Vermogen (watt): | 2.9 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Sintec |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 0,19 pond (86,18 g) |
| Serie: | 600 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 30 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 24VDC Square – 60mm L x 60mm H Sintec 24.0 CFM (0.672m³/min) 2 Wire Leads |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst 614G fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.