DELTA GFB0412GHS-CF00 fan
Artikelnummer:
GFB0412GHS-CF00
Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 40mm L x 40mm H Ball 34.9 CFM (0.977m³/min) 3 Wire Leads per Fan
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$15,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GFB0412GHS-CF00 |
| Lawaai: | 66,5 dB(A) |
| Luchtstroom: | 34,9 CFM (0,977m³/min) |
| Vermogen (watt): | 21.36 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 16100 voor, 17100 achter |
| Beëindiging: | 3 draden per ventilator |
| Fabrikant: | DELTA |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Breedte: | 56,00mm |
| Statische druk: | 2.397 in H2O (597.1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 0,187 lb (84,82 g) |
| Serie: | GFB |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.78A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 12,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 40mm L x 40mm H Ball 34.9 CFM (0.977m³/min) 3 Wire Leads per Fan |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
66,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “DELTA GFB0412GHS-CF00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.