DELTA GFB0412EHS-F00 fan
Artikelnummer:
GFB0412EHS-F00
Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 40mm L x 40mm H Ball 27.3 CFM (0.764m³/min) 3 Wire Leads per Fan
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GFB0412EHS-F00 |
| Lawaai: | 59,5 dB(A) |
| Luchtstroom: | 27,3 CFM (0,764m³/min) |
| Vermogen (watt): | 15 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 15000 voor, 11200 achter |
| Beëindiging: | 3 draden per ventilator |
| Fabrikant: | DELTA |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Breedte: | 56,00mm |
| Statische druk: | 1,630 in H2O (406,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 0,176 lb (80,00 g) |
| Serie: | GFB |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.25A |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 40mm L x 40mm H Ball 27.3 CFM (0.764m³/min) 3 Wire Leads per Fan |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
59,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “DELTA GFB0412EHS-F00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.