Commonwealth FP20060-EX-S1-B ventilator
Artikelnummer:
FP20060-EX-S1-B
COMNOWLAETH FP20060 EX-S1-B 220/240V 0,45A 65W 2-draads substituut met ventilator in vierkante vorm
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$28,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | GEMEENSCHAP |
| Model: | FP20060 EX-S1-B |
| spanning: | 220/240V |
| Type: | VENTILATOR |
| Actueel: | 0.45A |
| Vermogen: | 58W |
| Lengte: | 200 mm |
| Breedte: | 200 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| Draden of maat: | 2 |
| Grootte: | 200 mm x 200 mm x 60 mm |
Package size: 27*23*9cm
Packing weight: 1.8KG
Gross weight: 2KG
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Stroom |
58W |
| Spanning |
220/240(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “commonwealth FP20060-EX-S1-B Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.