TOBISHI 7556XV ventilator
Artikelnummer:
7556XV
TOBISHI 7556XV 200V 0,22A 43/40W 2draads Ventilator zonder sensor gereviseerd
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$56,34
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | TOBISHI |
| Model: | 7556XV |
| spanning: | 200V |
| Type: | VENTILATOR |
| Actueel: | 0.22A |
| Vermogen: | 43/40W |
| Lengte: | 175 mm |
| Breedte: | 150 mm |
| Hoogte: | 55 mm |
| Draden of maat: | 2 |
| Grootte: | 150 mm x 175 mm x 55 mm |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “TOBISHI 7556XV Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.