Delta FFB0424VHN ventilator
Artikelnummer:
FFB0424VHN
DELTA FFB0424VHN 24V 0,15A 2-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,25
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Model: | FFB0424VHN |
| spanning: | 24V |
| Snelheid (RPM): | 9500 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.1A |
| Vermogen: | 2.4W |
| Lawaai: | 45 dBA |
| Luchtstroom: | 15,8 CFM (0,447 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 40 mm x 40 mm x 28 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | FFB |
| Statische druk: | 0,509 in H2O (126,8 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
45 dBA |
| Luchtstroom |
15,8 CFM (0,447 m?/min) |
| Stroom |
2.4W |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
9500 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta FFB0424VHN Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.