Delta FFB0412SHN-F00 ventilator
Artikelnummer:
FFB0412SHN-F00
DELTA FFB0412SHN-F00 12V 0.6A 6W 3draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$22,06
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Model: | FFB0412SHN-F00 |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 13000 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.6A |
| Vermogen: | 6W |
| Lawaai: | 54,5 dBA |
| Luchtstroom: | 24,0 CFM (0,680 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Grootte: | 40 mm x 40 mm x 28 mm |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | FFB |
| Statische druk: | 1,075 in H2O (267,8 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
54,5 dBA |
| Luchtstroom |
24,0 CFM (0,680 m/min) |
| Stroom |
6W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
13000 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta FFB0412SHN-F00 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.