NMB FBA06A12H1BX ventilator
Artikelnummer:
FBA06A12H1BX
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Hydro-wave (HWB) 19.1 CFM (0.535m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FBA06A12H1BX |
| Lawaai: | 32,0dB |
| Luchtstroom: | 19,1 CFM (0,535m³/min) |
| Vermogen (watt): | 1.86 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 4200 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | NMB |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Breedte: | 25,50 mm |
| Statische druk: | 0,204 in H2O (51,0 Pa) |
| Type lager: | Hydro-golf (HWB) |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Gewicht: | 0.198 lb (89.81 g) |
| Serie: | FBA |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.155A |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Hydro-wave (HWB) 19.1 CFM (0.535m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
32,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB FBA06A12H1BX fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.