NMB FAL6F24LL ventilator
Artikelnummer:
FAL6F24LL
Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 109mm L x 111.4mm H Hydro-wave (HWB) 18.7 CFM (0.524m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FAL6F24LL |
| Lawaai: | 40,0dB |
| Luchtstroom: | 18,7 CFM (0,524m³/min) |
| Vermogen (watt): | 3.72 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 2100 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | NMB |
| Afmetingen: | Rectangular/Rounded – 109mm L x 111.4mm H |
| Breedte: | 28,10 mm |
| Statische druk: | 0.453 in H2O (112.8 Pa) |
| Type lager: | Hydro-golf (HWB) |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Gewicht: | 0,551 lb (249,93 g) |
| Serie: | FAL-6F |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.155A |
| Spanningsbereik: | 14 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | 30000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 109mm L x 111.4mm H Hydro-wave (HWB) 18.7 CFM (0.524m³/min) 2 Wire Leads |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB FAL6F24LL fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.