NMB FAL3F24LH ventilator
Artikelnummer:
FAL3F24LH
Fan Blower 24VDC Square/Rounded – 50mm L x 50mm H Ball 4.9 CFM (0.137m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,94
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FAL3F24LH |
| Lawaai: | 35,0 dB |
| Luchtstroom: | 4,9 CFM (0,137m³/min) |
| Vermogen (watt): | 2.52 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 5200 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | NMB |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 50mm L x 50mm H |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Statische druk: | 0.606 in H2O (151.0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Gewicht: | 0,088 lb (39,92 g) |
| Serie: | FAL-3F |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.105A |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | 20000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 24VDC Square/Rounded – 50mm L x 50mm H Ball 4.9 CFM (0.137m³/min) 2 Wire Leads |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB FAL3F24LH fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.