NMB FAL3F12LL ventilator
Artikelnummer:
FAL3F12LL
Fan Blower 12VDC Square/Rounded – 50mm L x 50mm H Ball 3.9 CFM (0.109m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,38
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FAL3F12LL |
| Lawaai: | 28,5 dB |
| Luchtstroom: | 3,9 CFM (0,109m³/min) |
| Vermogen (watt): | 1.33 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 4400 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | NMB |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 50mm L x 50mm H |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Statische druk: | 0,319 in H2O (79,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Gewicht: | 0,088 lb (39,92 g) |
| Serie: | FAL-3F |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.111A |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | 20000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 12VDC Square/Rounded – 50mm L x 50mm H Ball 3.9 CFM (0.109m³/min) 2 Wire Leads |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB FAL3F12LL fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.