Cooltron FA9225B11W7-51P ventilator
Artikelnummer:
FA9225B11W7-51P
Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 92mm L x 92mm H Bal 30,0 ~ 36,0 CFM (0,840 ~ 1,01m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$18,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FA9225B11W7-51P |
| Fabrikant: | Cooltron industriële toelevering |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 30,0 ~ 36,0 CFM (0,840 ~ 1,01m³/min) |
| Lawaai: | 40,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 9.00W, 11.00W |
| RPM: | 2700/3200 RPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 51P |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Statische druk: | 0,181/0,255 in H2O (45,1/63,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Beschrijving: | AC Axiaalventilatoren 92x92x25mm 115VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 92mm L x 92mm H Bal 30,0 ~ 36,0 CFM (0,840 ~ 1,01m³/min) 2 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.11/0.14A |
| Spanningsbereik: | 100 ~ 125 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
40,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Cooltron FA9225B11W7-51P fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.