Cooltron FA1225B11T7-51 ventilator
Artikelnummer:
FA1225B11T7-51
Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 120mm L x 120mm H Bal 72,0 CFM (2,02m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$61,34
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FA1225B11T7-51 |
| Fabrikant: | Cooltron industriële toelevering |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 72,0 CFM (2,02m³/min) |
| Lawaai: | 45,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 13.00W |
| RPM: | 3100 TPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 51 |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,247 in H2O (61,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Beschrijving: | AC ventilator 120x120x25mm 115VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 120mm L x 120mm H Bal 72,0 CFM (2,02m³/min) 2 Terminals |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.150A |
| Spanningsbereik: | 100 ~ 125 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
45,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Cooltron FA1225B11T7-51 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.