NMB Technologies Corp. F250A4-072-D0720 fan
Artikelnummer:
F250A4-072-D0720
Fan Motorized Impellers 48VDC Round – 250mm Dia Ball 693.0 CFM (19.40m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$192,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | F250A4-072-D0720 |
| Lawaai: | 74,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 693,0 CFM (19,40m³/min) |
| Vermogen (watt): | 88.8 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 2500 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corp. |
| Afmetingen: | Rond - 250mm Dia |
| Breedte: | 99,80 mm |
| Statische druk: | 1,964 in H2O (489,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 5.3 lbs (2.4 kg) |
| Serie: | F250 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.85A |
| Spanningsbereik: | 30 ~ 72 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Motorized Impellers 48VDC Round – 250mm Dia Ball 693.0 CFM (19.40m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
74,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB Technologies Corp. F250A4-072-D0720 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.