NMB Technologies Corp. F225A5-092-D0520 fan
Artikelnummer:
F225A5-092-D0520
Fan Motorized Impellers 24VDC Round – 225mm Dia Ball 611.0 CFM (17.11m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$176,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | F225A5-092-D0520 |
| Lawaai: | 74,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 611,0 CFM (17,11m³/min) |
| Vermogen (watt): | 93.6 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 2900 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corp. |
| Afmetingen: | Rond - 225mm Dia |
| Breedte: | 99,00 mm |
| Statische druk: | 2,305 in H2O (574,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 4.6 lbs (2.1 kg) |
| Serie: | F225 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 3.85A |
| Spanningsbereik: | 18 ~ 30 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Motorized Impellers 24VDC Round – 225mm Dia Ball 611.0 CFM (17.11m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
74,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB Technologies Corp. F225A5-092-D0520 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.