Sunon EF92251S1-1000U-A99 ventilator
Artikelnummer:
EF92251S1-1000U-A99
Sunon EF92251S1-1000U-A99 12V 1.84W 2Wire ventilatorvervanger
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$4,32
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Model: | EF92251S1-1000U-A99 |
| Snelheid (RPM): | 3000 OMW/MIN |
| Type: | Buizenas |
| Lawaai: | 34,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 51,5 CFM (1,44 m/min) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Serie: | EF |
| Statische druk: | 0,150 in H2O (37,3 Pa) |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Mouw |
| Goedkeuringen: | CE, CUR, TUV, UL |
| Type product: | DC-ventilatoren |
| Vermogen (watt): | 1.84W |
| Huidige waardering: | 0.140A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
34,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
51,5 CFM (1,44 m/min) |
| Toerental |
3000 OMW/MIN |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon EF92251S1-1000U-A99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.