Delta AFB0912H Ventilator
Artikelnummer:
AFB0912H
DELTA 9025 AFB0912H -R00 12V 0,30A 3draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,38
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Delta Elektronica |
| Model: | AFB0912H |
| Snelheid (RPM): | 2850 RPM |
| Type: | Buizenas |
| Lawaai: | 34,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 51,2 CFM (1,43 m/min) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Serie: | AFB |
| Statische druk: | 0,177 in H2O (44,1 Pa) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 92X25,4MM 12VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Vermogen (watt): | 1.92W |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Huidige waardering: | 0.160A |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta AFB0912H Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.