Ventilator Johnson Motor ECO175CB126072212
Artikelnummer:
ECO175CB126072212
Gemotoriseerde waaiers 120VAC Rond - 175mm Dia Bal 347,3 CFM (9,72m³/min) 3 Draadsnoeren met splitsklemmen, 4 Draadsnoeren met splitsklemmen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$40,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | ECO175CB126072212 |
| Fabrikant: | Johnson Motor |
| Spanning - Nominaal: | 120 VAC |
| Luchtstroom: | 347,3 CFM (9,72m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 130W |
| RPM: | 4430 TPM |
| Breedte: | 94,00 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | ECO |
| Afmetingen: | Rond - 175mm Dia |
| Statische druk: | 1,040 in H2O (258,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 3-draads kabels met splitsklemmen, 4-draads kabels met splitsklemmen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | WAAIER VENTILATORMOTOR ECO175CB ROUN |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 120VAC Rond - 175mm Dia Bal 347,3 CFM (9,72m³/min) 3 Draadsnoeren met splitsklemmen, 4 Draadsnoeren met splitsklemmen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.79A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging |
3-draads kabels met splitsklemmen, 4-draads kabels met splitsklemmen |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Johnson Motor ECO175CB126072212 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.