Johnson Motor ECO150AD235072220 ventilator
Artikelnummer:
ECO150AD235072220
Ventilatorblazer 230VAC Rechthoekig/rond - 222mm L x 213mm H Bal 587,0 CFM (16,44m³/min) 7 Klemmen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$108,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | ECO150AD235072220 |
| Fabrikant: | Johnson Motor |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 587,0 CFM (16,44m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 170W |
| RPM: | 1740 RPM |
| Breedte: | 170,0 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | ECO |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 222mm L x 213mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 7 terminals |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 104°F (-20 ~ 40°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | AANJAGER ECO150AS 150WVOLTAGE RECT |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 230VAC Rechthoekig/rond - 222mm L x 213mm H Bal 587,0 CFM (16,44m³/min) 7 Klemmen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.32A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Johnson Motor ECO150AD235072220 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.