Ventilator Ebmpapst DV5214NU
Artikelnummer:
DV5214NU
ebm-papst DV5214NU 24V 19.8W 2wires DC ventilatoren
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$60,22
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst |
| Model: | DV5214NU |
| Grootte: | 127 mm |
| Type: | Borstelloze Axiaalventilator |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Lengte: | 127 mm |
| Breedte: | 38 mm |
| Serie: | IP68 |
| Lawaai: | 56 dBA |
| Type lager: | Kogel |
| Hoogte: | 127 mm |
| Snelheid: | 4930 TPM |
| Productcategorie: | DC-ventilatoren |
| Voedingsspanning: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 158,9 CFM |
| Vermogen: | 19.8 W |
| Materiaal behuizing: | Aluminium |
| Stijl van beëindiging: | Draadkabels |
| Huidig type: | DC |
| Afmetingen frame - mm: | 127 mm L x 38 mm B x 127 mm H |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst DV5214NU Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.