Sanyo Denki 9HVA0812P1G0011 Ventilator
Artikelnummer:
9HVA0812P1G0011
Sanyo Denki 9HVA0812P1G0011 DC Ventilator 80x38mm 12VDC 3,5A 4draads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$75,58
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sanyo Denki |
| Model: | 9HVA0812P1G0011 |
| Grootte: | 80 mm |
| Type: | Ventilator met hoge statische druk |
| Type druk: | 5,4 in H2O |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Lengte: | 80 mm |
| Breedte: | 38 mm |
| Kenmerken: | Ribloos |
| Serie: | 9HVA |
| Lawaai: | 73 dBA |
| Hoogte: | 80 mm |
| Snelheid: | 16100 TPM |
| Productcategorie: | DC-ventilatoren |
| Voedingsspanning: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 132 CFM |
| Vermogen: | 42 W |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Stijl van beëindiging: | Draadkabels |
| Huidig type: | DC |
| Fabrieksverpakking Hoeveelheid: | 36 |
| Afmetingen frame - mm: | 80 mm L x 38 mm B x 80 mm H |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
73 dBA |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9HVA0812P1G0011 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.