Wakefield-Vette DB0630405H1A-BT0 ventilator
Artikelnummer:
DB0630405H1A-BT0
Ventilator Blower 5VDC Vierkant/Gerond - 63mm L x 63mm H Bal 2,2 CFM (0,061m³/min) 4 positie Rechthoekige Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | DB0630405H1A-BT0 |
| Fabrikant: | Wakefield-Vette |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 2,2 CFM (0,061m³/min) |
| Lawaai: | 35,4 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 1.75 W |
| RPM: | 5700 TPM |
| Breedte: | 4,00 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | Slanke lijn |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 63mm L x 63mm H |
| Statische druk: | 0,505 in H2O (125,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR 63X4MM 5VDC RECT CONN |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Blower 5VDC Vierkant/Gerond - 63mm L x 63mm H Bal 2,2 CFM (0,061m³/min) 4 positie Rechthoekige Connector |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.400A |
| Spanningsbereik: | 3,5 ~ 5,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
35,4 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Wakefield-Vette DB0630405H1A-BT0 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.