Wakefield-Vette DB0620505H1A-BT0 ventilator
Artikelnummer:
DB0620505H1A-BT0
Ventilatorblazer 5VDC Rechthoekig/rond - 61,8 mm L x 57,3 mm H Bal 2,7 CFM (0,076m³/min) 4 positie Rechthoekige Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | DB0620505H1A-BT0 |
| Fabrikant: | Wakefield-Vette |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 2,7 CFM (0,076m³/min) |
| Lawaai: | 42,8 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 1.9 W |
| RPM: | 7400 RPM |
| Breedte: | 5,60 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | Slanke lijn |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 61,8 mm lang x 57,3 mm hoog |
| Statische druk: | 0,783 in H2O (195,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATORVENTILATOR 61,8X5,6MM 5VDC RECT |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 5VDC Rechthoekig/rond - 61,8 mm L x 57,3 mm H Bal 2,7 CFM (0,076m³/min) 4 positie Rechthoekige Connector |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.380A |
| Spanningsbereik: | 3,5 ~ 5,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
42,8 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Wakefield-Vette DB0620505H1A-BT0 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.