ebmpapst D4E225-CC01-30 ventilator
Artikelnummer:
D4E225-CC01-30
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$346,45
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Lawaai: | – |
| Spanning:: | 230VAC |
| Snelheid (RPM): | 1150 RPM |
| Luchtstroom: | 1156,6 CFM (32,38 m/min) |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Beëindiging: | 6 draden |
| Breedte: | 341,0 mm |
| Kenmerken: | Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Serie: | D4E225 |
| Statische druk: | – |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 370mm L x 327mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | Niet van toepassing |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CCC, CE |
| Type product: | AC-ventilatoren |
| Spanningsbereik: | – |
| Vermogen (watt): | 650W |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 86¡ãF (-25 ~ 30¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP22 |
| Huidige waardering: | 2.84A |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Luchtstroom |
1156,6 CFM (32,38 m/min) |
| Spanning |
230VAC |
| Toerental |
1150 RPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst D4E225-CC01-30 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.