Comair Rotron CLE2T2 ventilator
Artikelnummer:
CLE2T2
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$60,57
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Comair Rotron |
| Lawaai: | 49,2 dBA |
| Spanning:: | 115V |
| Snelheid (RPM): | 1650 |
| Luchtstroom: | 525 CFM (14,866 m?/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 0.48/0.5A |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Lager: | Kogel |
| Statische druk: | 0,331 in H2O (82,4 Pa) |
| Grootte: | 254 mm x 254 mm x 89 mm |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
49,2 dBA |
| Luchtstroom |
525 CFM (14,866 m?/min) |
| Spanning |
115V |
| Toerental |
1650 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron CLE2T2 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.