Globe Motors D47-B10A-04W2-100 Ventilator
Artikelnummer:
D47-B10A-04W2-100
Globe Motors D47-B10A-04W2-100 DC ventilator 12V 120x120x25mm 88CFM 3.36W 35dBA 2200RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$36,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | D47-B10A-04W2-100 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 88 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 4,7 x 4,7 in ; 120 x 120 mm |
| Dikte bij benadering: | 1 in ; 26 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.28 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 35 dBA |
| Vermogen: | 3.36 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | DC serie |
| Grootte: | 4,7 x 1 (120 x 25) In. (mm) |
| Snelheid: | 2200 TPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 7,7 oz |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
35 dBA |
| Luchtstroom |
88 CFM |
| Stroom |
3.36 W |
| Spanning |
12 V |
| Toerental |
2200 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Globe Motors D47-B10A-04W2-100 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.