Globe Motors A59-B15A-23T2-000 Ventilator
Artikelnummer:
A59-B15A-23T2-000
Globe Motors A59-B15A-23T2-000 AC ventilator 230V 172x150x38mm Obround 141/166CFM 23/26W 46/50dBA Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$31,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | A59-B15A-23T2-000 |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 230 V |
| Luchtstroom: | 166 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,8 x 5,9 in ; 172 x 150 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Obrond |
| Huidige waardering: | 0.14 A |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 50 dBA |
| Vermogen: | 26 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | AC serie |
| Grootte: | 6,8 x 5,9 x 1,5 (172 x 150 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 2600 TPM |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Obround (platte kanten/ronde uiteinden) |
| Gewicht: | 26 oz |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
50 dBA |
| Luchtstroom |
166 CFM |
| Stroom |
26 W |
| Spanning |
230 V |
| Toerental |
2600 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Globe Motors A59-B15A-23T2-000 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.