Globe Motors D36-B10A-05W2-100 Ventilator
Artikelnummer:
D36-B10A-05W2-100
Globe Motors D36-B10A-05W2-100 DC ventilator 24V 92x92x25mm 48CFM 1.44W 30dBA 2100RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$17,03
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | D36-B10A-05W2-100 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 34 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,6 x 3,6 in ; 92 x 92 mm |
| Dikte bij benadering: | 1 in ; 26 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.06 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 30 dBA |
| Vermogen: | 1.44 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | DC serie |
| Grootte: | 3,6 x 1 (92 x 25) In. (mm) |
| Snelheid: | 2100 TPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 3,5 oz |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
30 dBA |
| Luchtstroom |
34 CFM |
| Stroom |
1.44 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
2100 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Globe Motors D36-B10A-05W2-100 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.