Globe Motors D31-B10A-05W2-100 Ventilator
Artikelnummer:
D31-B10A-05W2-100
Globe Motors D31-B10A-05W2-100 DC ventilator 24V 80x80x25mm 28CFM 1.88W 25dBA 2400RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$33,67
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | D31-B10A-05W2-100 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 28 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,2 x 3,2 in ; 80 x 80 mm |
| Dikte bij benadering: | 1 in ; 26 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.07 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 25 dBA |
| Vermogen: | 1.88 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | DC serie |
| Grootte: | 3,2 x 1 (80 x 25) In. (mm) |
| Snelheid: | 2400 RPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 3,3 oz |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
25 dBA |
| Luchtstroom |
28 CFM |
| Stroom |
1.88 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
2400 RPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Globe Motors D31-B10A-05W2-100 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.