OLC CFR1B5H-S ventilator
Artikelnummer:
CFR1B5H-S
Ventilator Micro Blower 5VDC Rechthoekig - 43.8mm L x 23mm H Bal
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CFR1B5H-S |
| Fabrikant: | OLC Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | 28,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 840 mV |
| RPM: | 8000 TPM |
| Breedte: | 23,50 mm |
| Type ventilator: | Micro blazer |
| Serie: | CFR1B |
| Afmetingen: | Rechthoekig - 43,8mm L x 23mm H |
| Statische druk: | 0,190 in H2O (46,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -10°C ~ 70°C |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR MICR BLOWER 43,8X23,5MM 5VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Micro Blower 5VDC Rechthoekig - 43.8mm L x 23mm H Bal |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “OLC CFR1B5H-S fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.