OLC CFR1B12H-S ventilator
Artikelnummer:
CFR1B12H-S
Ventilator Micro Blower 12VDC Rechthoekig - 43.8mm L x 23mm H Bal
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CFR1B12H-S |
| Fabrikant: | OLC Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | 28,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 840 mV |
| RPM: | 8000 TPM |
| Breedte: | 23,50 mm |
| Type ventilator: | Micro blazer |
| Serie: | CFR1B |
| Afmetingen: | Rechthoekig - 43,8mm L x 23mm H |
| Statische druk: | 0,190 in H2O (46,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -10°C ~ 70°C |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | MINI. BLOWER 12VDC/TACH |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Micro Blower 12VDC Rechthoekig - 43.8mm L x 23mm H Bal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
28,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “OLC CFR1B12H-S fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.