Dezelfde Sky CBM-979433B-235-540 ventilator
Artikelnummer:
CBM-979433B-235-540
Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 97.68mm L x 94.18mm H Ball 23.9 CFM (0.669m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CBM-979433B-235-540 |
| Lawaai: | 54,1 dB(A) |
| Luchtstroom: | 23,9 CFM (0,669m³/min) |
| Vermogen (watt): | 12.24 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 3500 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Same Sky |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 97,68 mm lang x 94,18 mm hoog |
| Breedte: | 32,70 mm |
| Statische druk: | 0,900 in H2O (224,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | – |
| Serie: | CBM-97B-2 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.510A |
| Spanningsbereik: | 21,6 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 97.68mm L x 94.18mm H Ball 23.9 CFM (0.669m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
54,1 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CBM-979433B-235-540 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.