Dezelfde Sky CBM-979433B-225-467-20 ventilator
Artikelnummer:
CBM-979433B-225-467-20
Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 97.68mm L x 94.18mm H Ball 17.1 CFM (0.479m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CBM-979433B-225-467-20 |
| Lawaai: | 46,8 dB(A) |
| Luchtstroom: | 17,1 CFM (0,479m³/min) |
| Vermogen (watt): | 4.8 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 2500 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Same Sky |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 97,68 mm lang x 94,18 mm hoog |
| Breedte: | 32,70 mm |
| Statische druk: | 0,460 in H2O (114,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | – |
| Serie: | CBM-97B-2 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.200A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 5,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 97.68mm L x 94.18mm H Ball 17.1 CFM (0.479m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
46,8 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CBM-979433B-225-467-20 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.