Delta BSB01503HA3-00CGE ventilator
Artikelnummer:
BSB01503HA3-00CGE
Ventilator Blower 3VDC Vierkant - 15mm L x 15mm H Koker 0,170 CFM (0,005m³/min) 3 positie Rechthoekige Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | BSB01503HA3-00CGE |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Spanning - Nominaal: | 3VDC |
| Luchtstroom: | 0,170 CFM (0,005m³/min) |
| Lawaai: | 30,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 150 mW |
| RPM: | 13800 TPM |
| Breedte: | 3,50 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | BSB - Miniatuur |
| Afmetingen: | Vierkant - 15mm L x 15mm H |
| Statische druk: | 0,154 in H2O (38,4 Pa) |
| Type lager: | Mouw |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | Rechthoekige stekker met 3 posities |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER 15X3,5MM 3VDC RECT |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Blower 3VDC Vierkant - 15mm L x 15mm H Koker 0,170 CFM (0,005m³/min) 3 positie Rechthoekige Connector |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.050A |
| Spanningsbereik: | 2 ~ 3,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 30000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
30,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta BSB01503HA3-00CGE fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.