NMB 05115GS-12L-AAD-0 ventilator
Artikelnummer:
05115GS-12L-AAD-0
Ventilatorblazer 12VDC vierkant/rond - 51mm L x 51mm H Koker 4,6 CFM (0,129m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 05115GS-12L-AAD-0 |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 4,6 CFM (0,129m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | – |
| Breedte: | 15,00 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | 05115GS |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 51mm L x 51mm H |
| Statische druk: | 0,820 in H2O (204,3 Pa) |
| Type lager: | Mouw |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR VENTILATOR 51X15MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 12VDC vierkant/rond - 51mm L x 51mm H Koker 4,6 CFM (0,129m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 05115GS-12L-AAD-0 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.