Delta AFB0512MB ventilator
Artikelnummer:
AFB0512MB
DELTA AFB0512MB 12V 0,12A 0,96W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,45
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Model: | AFB0512MB |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 4800 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.12A |
| Vermogen: | 0.96W |
| Lawaai: | 28 dBA |
| Luchtstroom: | 12,4 CFM (0,351 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 50 mm x 50 mm x 15 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | AFB |
| Statische druk: | 0,181 in H2O (45,1 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta AFB0512MB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.