ADDA AD5012LB-D70 ventilator
Artikelnummer:
AD5012LB-D70
ADDA AD5012LB-D70 12V 0,08A Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,10
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ADDA |
| Model: | AD5012LB-D70 |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 3600 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.08A |
| Lawaai: | 25 dBA |
| Luchtstroom: | 11 CFM (0,311 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 50 mm x 50 mm x 15 mm |
| Lager: | Kogel |
| Serie: | AD5015 |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
25 dBA |
| Luchtstroom |
11 CFM (0,311 m?/min) |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
3600 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ADDA AD5012LB-D70 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.