Delta AFB0412HA-R00 Ventilator
Artikelnummer:
AFB0412HA-R00
DELTA AFB0412HA-R00 12V 0.14A 3-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$5,24
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Model: | AFB0412HA-R00 |
| Spanning: | 12V |
| Grootte: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Actueel: | 0.14A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Snelheid (RPM): | 6000 |
| Luchtstroom: | 6,9 CFM (0,195 m³/min) |
| Kenmerken: | Sensor vergrendelde rotor |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | AFB |
| Statische druk: | 0,140 in H2O (34,9 Pa) |
| Lawaai: | 27 dBA |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
27 dBA |
| Luchtstroom |
6,9 CFM (0,195 m³/min) |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
6000 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta AFB0412HA-R00 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.