Axial 3110KL-04W-B60 ventilator
Artikelnummer:
3110KL-04W-B60
NMB 3110KL-04W-B60 12V 0,34A 3,12W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,08
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Axiaal |
| Model: | 3110KL-04W-B60 |
| Vermogen: | 3.12W |
| Spanning: | 12V |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Actueel: | 0.34A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | NMB |
| Snelheid (RPM): | 3400 |
| Luchtstroom: | 40,2 CFM (1,14 m³/min) |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | 3110KL |
| Statische druk: | 0,161 in H2O (40,2 Pa) |
| Lawaai: | 35 dBA |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
35 dBA |
| Luchtstroom |
40,2 CFM (1,14 m³/min) |
| Stroom |
3.12W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
3400 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Axial 3110KL-04W-B60 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.