ADDA AD0605MB-A70GL ventilator
Artikelnummer:
AD0605MB-A70GL
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,98
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ADDA |
| Lawaai: | 26 dBA |
| Spanning:: | 5V |
| Snelheid (RPM): | 3500 |
| Luchtstroom: | 18,54 CFM (0,525 m/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 0.32A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Lager: | Kogel |
| Serie: | AD6025 |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
| Fabrikant: | ADDA |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
26 dBA |
| Luchtstroom |
18,54 CFM (0,525 m/min) |
| Spanning |
5V |
| Toerental |
3500 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ADDA AD0605MB-A70GL Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.