NMB 3110RL-05W-B89 Ventilator
Artikelnummer:
3110RL-05W-B89
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$10,67
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | NMB |
| Spanning:: | 24V |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 0.3A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Fabrikant: | NMB |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Spanning |
24(V) |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 3110RL-05W-B89 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.