nVent HOFFMAN A4AXFN ventilator
Artikelnummer:
A4AXFN
nVent HOFFMAN A4AXFNFan AC 115V 117x117x38 Sq 100CFM 41dBA 15W 2900RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$23,75
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | A4AXFN |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 100 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 4,6 x 4,6 in ; 117 x 117 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.21 A |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 41 dBA |
| Vermogen: | 17 W |
| Serie: | A4AXFN serie |
| Grootte: | 4,61 x 1,5 (117 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 2900 TPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 1.399999976 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
41 dBA |
| Luchtstroom |
100 CFM |
| Stroom |
17 W |
| Spanning |
115 V |
| Toerental |
2900 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “nVent HOFFMAN A4AXFN Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.